Linux Sunucu Check-Up Hizmeti Kampanyamız

5yilicerik

Özgür Yazılım A.Ş. olarak kuruluşumuzun 5. yılı nedeniyle, faaliyetlerimize başladığımız günden bu yana hizmet verdiğimiz bütün müşterilerimize, 15 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Sunucu Check-Up hizmetimizi, sektörde 5. yıl kampanyası olarak sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimize, bize kattığınız değerler karşılığında başlattığımız bu kampanyamızdan faydalanabilmeniz ve size sağlayacağı katkıyı daha iyi anlatabilmek adına ek’te Linux Sunucu Check-Up hizmetimize yönelik detaylı teklifimiz bilgilerinize sunulmuştur.

Özgür Yazılım A.Ş.’ye göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder, teklifimizle ilgili her konuda iletişim halinde olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Bir sunucunun sağlıklı çalışması için hedeflendiği özelliklere sahip olmasından sonra, en önemli kavram, o sunucunun sürdürülebilir olup olmadığıdır. Sunucular uzun yıllar içerisinde, farklı kişilerin müdahaleleriyle kolaylıkla hedeflenenden farklı bir noktaya gelebiliyor.

Sunucu check-up raporumuzda sunucularınızı hem teknolojiler açısından hem de sürdürülebilirlik için gerekli süreç yönetimi açısından inceliyoruz. Bu incelemenin sonucunda tespitlerimizi ve varsa değişiklik önerilerimizi önem sırasına göre derecelendirilmiş bir rapor olarak sunuyoruz.

Kurumunuza kampanya kapsamında sunduğumuz Sunucu Check-Up hizmetimize yönelik teklifimiz tabloda detaylı şekilde bilgilerinize sunulmuştur.

Linux Sunucu Check-Up Hizmeti

Sunucu kontrolü sırasında incelenen başlıklar Standartlara uygun yapılandırma
Amaca uygun yapılandırma
Kaynakların verimli kullanımı
Güvenlik
Performans
Anlık sorunlar
Kısa ya da uzun vadeli riskler
Raporda yer alacak bilgiler Yönetici özeti
Bulgular, kritiklik düzeyleri, riskler ve öneriler
Yapılması önerilen çalışmaların listesi
Sunucuda çalıştırılan komutlar listesi
Raporun ardından Dilerseniz belirlediğimiz sorunları beraber çözelim, sistemlerinizin devamlılığını sağlayalım.
Kontrol edilecek sunucularınızı belirleyin, randevulaşalım, uzaktan erişimle sunucularınızın sağlık durumunu size raporlayalım.
Kampanya Fiyatımız 150,00- TL
  • Belirtilen fiyata KDV dahil değildir.
  • Fiyatımız peşin ödeme esasına göre hazırlanmıştır.