Özgür Yazılım A.Ş.’de Kariyer

Özgür Yazılım A.Ş Kariyer

Özgür Yazılım A.Ş. ekibine katılarak bizimle beraber özgür yazılım projeleri üzerine çalışacak ve özgür yazılım üretecek yeni ekip arkadaşlarını dönem dönem arıyoruz.

Siz de aramıza katılmak istiyorsanız, aşağıdaki iş ilanlarını inceleyerek özgeçmişinizi kariyer@ozguryazilim.com.tr adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.Size uyan güncel bir iş ilanı yoksa, ama ekibimize uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, yine de başvurunuzu göndermenizi isteriz. Bir sonraki duyuru öncesi sizinle bağlantıya geçebiliriz.

Henüz öğrenciyseniz, bizimle staj yapmanız, aramıza katılmanızın önemli bir adımı olabiliyor. Staj sırasında beraber uyumlu çalıştığımız öğrencilere, işe alımlarda öncelik veriyoruz.

Güncel iş ilanlarımız:

Eski iş ilanlarımız:

Özgür Yazılım A.Ş.’de İş Yaşamı:

  • İstanbul’da Levent’te ve Ankara’da Kızılay’da ofisimiz var. 35 kişilik bir ekibiz.
  • Kullandığımız araçların tamamı İnternet’te çalışıyor. Küresel salgın öncesinde de uzaktan çalışabiliyorduk. Salgın sırasında da, sonrasında da çalışabiliyoruz. Çalışma saatlerinde esneklik sağlıyoruz.
  • Büyük kurumlarda rastlanan gereksiz toplantı trafiği, algı yönetimi, işleri “yapıyormuş gibi görünmek” gibi insanı verimsizleştiren ve teknik çalışmalardan uzaklaştıran yaklaşımlar sergilemiyoruz. Outsource olarak ekip arkadaşlarımızı uzun süreli başka müşterilere göndermiyoruz.
  • Şirket ortaklarımızın 3’ü de alanlarında kendini kanıtlamış teknik insanlardan oluşuyor. Aynı dilden konuştuğumuz insanların arasında çalışıyoruz.
  • Tek bir proje ve teknoloji ile uzun süre uğraşmak yerine, farklı farklı projelerle, farklı farklı müşteriler ve teknolojilerle uğraşarak gelişme olanağı sunuyoruz.
  • En yeni teknolojinin değil, müşteri için en yararlı olacak teknolojinin peşinde koşuyoruz.
  • Yeni ekip arkadaşlarımızdan bizim kopyamız olmaları yerine, şirketimize yeni yetenekler ve bakış açıları katmasını bekliyoruz. Kendini sürekli geliştiren bir ekipte çeşitliliğin önemli olduğunu düşünüyoruz. Ekip arkadaşlarımızın yardımlaşmasını ve birbirlerini geliştirmelerini önemsiyoruz. Her yıl çok sayıda stajyer bünyemize katarak, onların gerçek yaşam projelerinde çalışarak deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.
  • Mezun olduğunuz okula, not ortalamanıza, sertifikalarınıza göre değil ürettiğiniz işe göre sizi değerlendiriyoruz.
  • Alanında deneyimli ve donanımlı kişilerden oluşan bir ekip olarak, -düzeyi ne olursa olsun- içinde bulunan insanların kendilerini sürekli geliştirdiği, her gün yeni bir şeyler öğrendiği ve kendini canlı tuttuğu bir ortam oluşturuyoruz.
  • Özgür yazılımlarla çalışıyoruz, kendi ürettiğimiz yazılımların da mümkün olduğunca turşusunu kurmayıp, herkese açık biçimde yayınlıyor ve paylaşıyoruz.